На перетині проспекту Московського і вулиці Польової убезпечать рух транспорту і пішоходів
12 грудня 2018 19:34 Інфраструктура
На перетині проспекту Московського і вулиці Польової убезпечать рух транспорту і пішоходів На перехресті пр. Московський - вул. Польова - вул. Тарасівська встановлять світлофори і змінять геометрію проїжджої частини.

Як повідомив сьогодні, 12 грудня, директор Департаменту інфраструктури Сергій Дульфан, це дуже складний вузол перетину двох магістральних вулиць - пр. Московського і вул. Академіка Павлова, де практично цілодобово високий трафік, є з'їзд з моста по Московському проспекту, зупинка трамвая на суміщеному шляху і затребувані підмостові під'їзди. На перехресті часто траплялися ДТП, тому ще кілька років тому департамент звернув увагу на цю проблему і шукав шляхи її вирішення. При цьому Сергій Дульфан подякував городянам, які в своїй петиції на адресу Харківського міського голови запропонували свій варіант виходу із ситуації.

Як повідомив директор департаменту, рішення проблеми на цій ділянці вимагало змінити геометрію проїжджої частини. Протягом декількох років розглядалися різні пропозиції, в результаті розроблений остаточний варіант проекту і виконана його візуалізація. Проектом пропонується звести в один перетин вулиці Польову та Тарасівську.

«У цій ситуації завдання зводиться до класичного Х-образного перехрестя. Воно не зовсім стандартне - до нього примикає Т-образний перетин з вул. Академіка Павлова, також тут знаходиться зупинка трамвая і підмостові підходи, і ми зобов'язані забезпечити тут стійкий рух. Пропонується змінити напрямок руху на односторонньому русі вул. Тарасівської в бік пр. Московського», - повідомив Сергій Дульфан.

За його словами, таким чином, за рахунок регулювання транспортних потоків на перетині вулиць будуть острівці безпеки для пішоходів, платформа для посадки і висадки пасажирів трамваїв, кишені для розгону і гальмування громадського транспорту, також новий вид придбає парк, який розташований в цьому районі. Всього на перехресті буде встановлено 119 дорожніх знаків, а також десять пішохідних і десять транспортних світлофорів.

Проектні роботи виконуються за кошти міського бюджету, будівництво планується почати наступного року і виконати за кредитні ресурси Європейського інвестиційного банку.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини