На прибирання в Слобідському районі вийшли близько тисячі людей
22 вересня 2017 15:37 Суспільство
На прибирання в Слобідському районі вийшли близько тисячі людей Прибирання зон відпочинку, скверів, дитячих майданчиків і безгоспних територій пройшло сьогодні, 22 вересня, в Слобідському районі.

У заході взяли участь жителі району, курсанти Харківського університету внутрішніх справ, а також депутати Харківської міськради.

Так, на вул. Вишневій, вул. Плеханівській, вул. Танкопія, пр. Героїв Сталінграда та в пров. Брянському викосили траву і чагарники, зібрали і вивезли гілки і близько 30 куб. м сміття.

Двісті курсантів університету внутрішніх справ навели лад на пр. Льва Ландау, пр. Героїв Сталінграда, пр. Гагаріна та вул. Ньютона.

Крім того, депутати разом зі співробітниками та учнями школи №151 пофарбували шкільний спортивний майданчик, також депутати надали допомогу в наведенні ладу у колишньому укритті на вул. Плеханівській, 119, в прибиранні території в Успенському сквері і на вул. Садовопарковій.

Для прибирання була задіяна техніка комунальних підприємств «Харківзеленбуд», «Шляхрембуд», «Харківблагоустрій», клінінгової компанії «СПО», КП «Комплекс з вивезення побутових відходів» та «Харківводоканал».

Друкувати
Останні новини