На Великій Данилівці ремонтують головну магістраль
26 червня 2020 09:17 Інфраструктура
На Великій Данилівці ремонтують головну магістраль Дорожники капітально ремонтують вул. Генерала Удовиченко.

Роботи там почалися після того, як була прокладена нова водопровідна мережа. Вулиця Генерала Удовиченко має важливе транспортне значення - пов'язує селище Жуковського, Шишківку та Північну Салтівку.

Як повідомив інженер КП «Шляхрембуд» Олексій Задорожний, дорога виводить з міста на окружну трасу, тому досить завантажена. В рамках робіт проїжджу частину не тільки відремонтують, але й розширять і приведуть до ладу прилеглу територію. Протяжність ділянки становить 1 км.

«Торік ми вже відремонтували одну ділянку дороги, де були сильніші руйнування. Наше завдання - виконати ремонт практично всієї дороги, щоб по ній було зручно і безпечно їздити», - повідомив Олексій Задорожний.

За його словами, на час робіт проїхати можна по вільній смузі руху.

У найближчих планах шляховиків - виконати ремонт дороги по пр. Ювілейному (близько 70 тис. кв. м), вул. Башкірській (13 тис. кв. м), вул. Героїв Праці (близько 20 тис. кв. м). Також ремонтуватимуть ділянки на вул. Сидора Ковпака (близько 6 тис. кв. м), вул. Бекетова (близько 2,5 тис. кв. м) і у пров. Івана Каркача (близько 6,5 тис. кв. м).

«Дороги з інтенсивним рухом перекриваємо частково, щоб міг їздити маршрутний і приватний транспорт», - повідомив Олексій Задорожний.

Нагадаємо, що Велика Данилівка - мікрорайон Київського району Харкова, який входить до складу міста з 1963 року і налічує понад 2 тис. 200 приватних домоволодінь.

Друкувати
Останні новини