На Великій Панасівській відремонтують трамвайні колії
04 серпня 2017 16:04 Інфраструктура
На Великій Панасівській відремонтують трамвайні колії Капітальний ремонт трамвайних колій на вул. Велика Панасівська почнуть цього року.

Про це сьогодні, 4 серпня, в прес-центрі міської ради повідомив заступник Харківського міського голови з питань інфраструктури міста Євген Водовозов.

За його словами, ремонт почнуть від трамвайного кола на вул. Велика Панасівська до вул. Євгена Котляра, а наступного року роботи будуть продовжені.

Крім того, як зазначив віце-мер, закінчено ремонт колій на вул. Москалівській, на фінальній стадії ремонт на вул. Гольдбергівській.

«Ремонтуємо колії на проспекті Тракторобудівників, Салтівському шосе. Практично закінчили переїзди на перехресті вул. Клочківська - узвіз Клочківській, у фінальній стадії перехрестя вул. Клочківська - пр. Перемоги. І буквально цими вихідними почнемо роботи на перехресті вул. Велика Панасівська - Новоіванівський міст. Технології в ході реконструкції застосовуються абсолютно різні, але всі сучасні. Погані дороги - це один із серйозних факторів сходів трамваїв, тому колійному господарству місто приділяє велику увагу», - зазначив Євген Водовозов.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини