На вулиці Проспектній усувають аварію на водогоні
25 січня 2021 14:43 ЖКГ
На вулиці Проспектній усувають аварію на водогоні Бригади КП «Харківводоканал» оперативно усувають пошкодження на водогоні по вул. Проспектній, 1.

Про це сьогодні, 25 січня, повідомив заступник генерального директора - директор Комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» Владлен Волков.

«На цій ділянці виконуємо роботи з ліквідації пошкодження на магістральному трубопроводі діаметром 500 мм. Застосовуємо спецтехніку, оскільки ліквідація аварійної ситуації ускладнюється високим рівнем грунтових вод. Роботи плануємо завершити сьогодні до 22:00», - зазначив він.

У зв'язку з ліквідацією аварії тимчасово припинене водопостачання частини абонентів Київського району. Воду жителям підвозять автоцистернами. Про ремонтні роботи абонентам повідомили через sms-повідомлення і таку ж інформацію передали до інформаційно-диспетчерської служби «15-62».

Нагадаємо, щоб скористатися послугою безкоштовного інформування через sms-повідомлення, абоненту необхідно повідомити номер свого мобільного телефону, який буде прив'язаний до особового рахунку. Передати номер свого мобільного телефону можна через абонентські відділи або за номером 15-33 (безкоштовно з усіх мобільних операторів).

Повідомлення про відключення води надсилаються кожному абоненту в випадках, коли в його районі проводяться планово-попереджувальні ремонтні роботи на мережах або сталася аварійна ситуація на водогоні. На переданий номер телефону поширюються вимоги Закону України «Про захист персональних даних», тобто він буде захищений від передачі в треті руки.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини