На Журавлівці рятувальники провели навчання для волонтерів
18 червня 2014 15:32
На Журавлівці рятувальники провели навчання для волонтерів Спільні навчання харківських рятувальників і волонтерів пройшли сьогодні, 18 червня, на міському пляжі Журавлівського гідропарку.
Рятувальники гідропарку провели для волонтерів практичні заняття з порятунку потопаючих і надання їм першої долікарської допомоги. Мета навчань - розповісти волонтерам про надзвичайні ситуації на воді, щоб вони надалі інформували городян про правила безпечного відпочинку на міських пляжах. 

У тренінгу взяли участь представники Державної служби з надзвичайних ситуацій, рятувальники комунальної водно-рятувальної служби, представники Товариства Червоного Хреста та харківських волонтерських організацій. 

Як повідомив начальник управління у справах сім'ї та молоді Костянтин Підгорний, тепер волонтери та лідери молодіжних організацій міста будуть обходити рекреаційні зони, розповідати відпочиваючим про правила поведінки на воді, роздавати городянам листівки з необхідною інформацією. За його словами, ця акція сприятиме зменшенню кількості нещасних випадків на воді. 

Також Костянтин Підгорний зазначив, що подібні тренінги входять в міську програму навчання волонтерів діям в різних сферах життя міста. Всього в ній беруть участь понад 1 тис. добровольців.

Друкувати
Останні новини