Нагороджено лауреатів і переможців конкурсу «Учитель року»
09 лютого 2018 15:46 Освіта
Нагороджено лауреатів і переможців конкурсу «Учитель року» Кращі педагоги отримуватимуть щомісячну премію у розмірі 3 тис. грн.

9 лютого у Харківській міській раді відбувся прийом лауреатів і переможців конкурсу «Вчитель року». Викладачі міста змагалися в номінаціях, визначених Міністерством освіти і науки України: українська мова та література, фізика, німецька мова та фізична культура.

Переможцями стали: Ірина Таровита (українська мова та література, гімназія №116), Юлія Радченко (українська мова та література, НВК №24 імені І.М. Питікова), Тетяна Швидка (фізика, школа №53), Людмила Базій ​​(німецька мова, спецшкола №166), Анна Чорновіл (фізична культура, школа №102).

«Конкурс «Учитель року» - це традиційний звіт шкільних вчителів перед харків'янами. Його результати ще раз доводять, що талановитих харківських дітей вчать і виховують талановиті викладачі. І Харківська область по праву вже п'ять років зберігає звання абсолютного лідера в інтелектуальних змаганнях школярів. Спасибі вам, що витрачаєте той невеличкий особистий час, що у вас залишається, на вдосконалення, що горите своєю справою, підтримуєте один одного. Здоров'я вам, вашим родинам, благополуччя і миру всім нам», - сказала директор Департаменту освіти Ольга Деменко, вітаючи педагогів.

Переможці нагороджені Подяками Харківського міського голови та сертифікатами на щомісячну грошову доплату. З 2017 року її збільшено до 3 тис. грн.


Друкувати
Останні новини