Новий дитсадок на Північній Салтівці згодом зможе прийняти понад 200 дітей
20 квітня 2016 12:25 Освіта
Новий дитсадок на Північній Салтівці згодом зможе прийняти понад 200 дітей Дитячий садок №108, який готують до відкриття на Північній Салтівці, з часом зможе прийняти 220 дітей.

Сьогодні, 20 квітня, на сесії міськради депутати підтримали рішення про створення дошкільного навчального закладу. Як повідомили в Департаменті освіти, до вересня в новому дитячому садку заплановано відкриття трьох груп - ясельної і двох дошкільних, які візьмуть 60 дітей. Сама ж будівля розрахована на 12 груп, які відкриватимуться поступово.

У департаменті зазначили, що зараз у двох дитячих садках мікрорайону Північна Салтівка-2 перевантаження груп становить 88%, і відкриття нового дитсадка дозволить знизити навантаження і прийняти більше дітей.

Нагадаємо, що дитячий садок на вул. Дружби народів, 219 закрили в 1997 році. Потреби в ньому тоді, у зв'язку зі спадом народжуваності, не було. Приміщення зайняли орендарі і спортивна школа. Цього року після звернень батьків дитсадок вирішили відновити. Там уже замінили вікна на нові енергозберігаючі склопакети, відремонтували покрівлю, замінили інженерні мережі. Зараз ведуться оздоблювальні роботи в групах, буде придбаний м'який інвентар та меблі. Також на території встановлять три дитячих ігрових майданчики.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини