#Обличчя_Харкова. Володимир Ярошенко - співробітник СКП «Заповіт»
20 травня 2022 09:47 Суспільство
#Обличчя_Харкова. Володимир Ярошенко - співробітник СКП «Заповіт» У СКП «Заповіт» розповіли про співробітника підприємства, який, незважаючи на обстріли, виконує свою важку, але таку потрібну роботу.

Як повідомили на підприємстві, Володимир Ярошенко майже 10 років працює у Спеціалізованому комунальному підприємстві з надання соціальної допомоги мешканцям міста Харкова «Заповіт». Він виконує обов'язки прибирача території на міському цвинтарі на вул. Кутаїській. Щодня під час війни він велосипедом добирається до свого робочого місця. Незважаючи на обстріли, він робить свою важку, але таку потрібну роботу.

Кладовище, на якому працює Володимир, розташоване у безпосередній близькості до приватних будинків, тому він прибирає не тільки територію цвинтаря, а й допомагає наводити лад на прилеглій до нього території.

«Багато років працюю на цьому кладовищі. Живу недалеко, тому хочу зробити так, щоб сусіди, особливо які вимушені тимчасово виїхати з міста, були впевнені, що могили їхніх родичів будуть доглянуті. Вважаю, що кожен комунальний працівник своєю працею дає людям упевненість у Перемозі», - наголосив Володимир Ярошенко.

На підприємстві також розповіли, що під час служби в армії Володимир опанував професію автомеханіка, яка знадобилася під час війни. Зокрема, він відремонтував та привів у робочий стан автокатофалк, який отримав пошкодження після ворожого обстрілу.

Нагадаємо, з героями рубрики «Обличчя Харкова» сайту Харківської міської ради можна ознайомитись у соціальних мережах за хештегом #обличчя_Харкова.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини