Паспорти санітарної служби отримали тільки два харківських пляжі
04 червня 2015 18:14 Екологія та світ природи
Паспорти санітарної служби отримали тільки два харківських пляжі На двох водоймах із шести в Харкові вода відповідає всім нормам, і в них можна купатися. Про це сьогодні, 4 червня, на засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій повідомила головний санітарний лікар міста Ірина Зубкова.

За її словами, купатися можна на пляжі в Журавлівському гідропарку, поблизу від ресторану «Млин» (орендар - ТОВ «Контакт Плюс»), і у водоймі Безлюдівського гідропарку. Ці пляжі отримали санітарні паспорти, що говорить про те, що вода у водоймах біля цих пляжів відповідає нормам. Також там дотримані всі правила благоустрою - берег очищений від очерету, приведені до ладу туалети, упорядкована територія. Також на цих водоймах обладнані пункти надання медичної допомоги.

На пляжах Жовтневого та Журавлівського гідропарків, Основ'янської водойми, Олексіївського лугопарку і Петренківського водосховища купатися не рекомендується, оскільки в цих зонах відпочинку поки що не очищено дно пляжу, не працюють туалети, не виконано дератизацію території.
Друкувати
Останні новини