Тренінг для представників підприємств, установ і організацій Харкова зі здійснення електронних закупівель пройшов сьогодні, 9 листопада, в сесійній залі міськради.
Як повідомив заступник керуючого справами виконавчого комітету Харківської міської ради Сергій Захаревич, оскільки з 1 серпня всі держзакупівлі здійснюються через електронну систему «Prozorro», для всіх розпорядників коштів проходить низка теоретичних і практичних семінарів, де вони вчаться працювати на майданчиках системи в онлайн-режимі. Вже пройшло понад 10 таких семінарів.
Нинішні тренінги - дводенні і проводяться для підприємств і організацій міста, які використовують у своїй роботі електронні закупівлі. Таку консультативну допомогу отримають близько 500 представників підприємств.
Як зазначила начальник управління координації державних закупівель та цінового моніторингу Департаменту економіки та комунального майна Анна Севастьянова, такі тренінги допомагають дізнатися корисну інформацію, що стосується проведення тендерів, планування закупівель, розміщення оголошень, також люди отримують інформацію з технічних питань. В цілому управління постійно надає консультативну допомогу розпорядникам коштів, які здійснюють електронні закупівлі і потребують такої допомоги.
Нагадаємо, що з 1 серпня через електронну систему «Prozorro» відбуваються всі держзакупівлі. З 1 квітня на систему перейшли виконавчі органи Харківської міської ради, а також комунальні підприємства-монополісти. Серед них - «Харківводоканал», «Харківський метрополітен», «Харківські теплові мережі».
В системі «Prozorro» - вісім акредитованих майданчиків, і інформацію можна розмістити на будь-якому з них. Цілі переходу на нову систему - прозорість процедури, коли кожен може спостерігати за закупівлями онлайн; підвищення конкурентності, завдяки чому збільшується довіра бізнесу; зростання професіоналізму замовників; просування реформ в Україні та міжнародне співробітництво.
Система «Prozorro» перемогла в престижній міжнародній премії в сфері закупівель «World Procurement Awards 2016», а Україна, завдяки цій реформі, завоювала право провести у себе в 2017 році міжнародний форум, присвячений публічним закупівлям, - «PRIMO».
Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.
-
17:03
КП «Харківводоканал»: Підприємство працює у штатному режимі
-
28/02/2022
У Харкові продовжуються обстріли, пошкоджено підстанцію «Обленерго»
-
28/02/2022
У Харкові через обстріли постраждало 87 житлових будинків
-
28/02/2022
Ігор Терехов: Харків'яни, ви - справжні герої!
-
28/02/2022
Останній обстріл Харкова - десятки поранених
-
28/02/2022
Харків'ян просять скористатися ботом для повідомлення про знайдені снаряди
-
28/02/2022
Ігор Терехов: Потрібні волонтери для розвезення хліба
-
28/02/2022
Міськрада розробила бот для надання гуманітарної допомоги
-
28/02/2022
Партнери проєкту «Картка харків'янина» надають допомогу
-
28/02/2022
Опублікована карту магазинів, АЗС, аптек, які працюють
-
28/02/2022
«Тепломережі» відновили роботу колцентру
-
28/02/2022
Комендантська година у Харкові почнеться о 16:00
-
27/02/2022
У Харкові не ходить громадський транспорт та закриті для входу деякі станції метро
-
26/02/2022
У Харкові світлофори переводять у режим миготіння
-
26/02/2022
Харків'ян просять брати до метро паспорти
-
26/02/2022
У Харкові продовжили комендантську годину
-
25/02/2022
З понеділка харківські школярі йдуть на канікули
-
25/02/2022
До харківської лікарні невідкладної допомоги доставили поранених, у метро передали дитяче харчування
-
25/02/2022
Минулої доби до лікарень Харкова надійшло понад 450 осіб
завантажити додаток на Google Play
завантажити додаток на ITunes