Планшети для роботи на сесіях депутатам міськради видадуть ближче до літа
10 лютого 2012 14:27
Планшети для роботи на сесіях депутатам міськради видадуть ближче до літа Створення системи електронного робочого місця депутата Харківської міської ради планується завершити до літа.

Про це сьогодні, 10 лютого, на засіданні постійної комісії з соціального захисту й охорони здоров'я міськради повідомив директор Департаменту інформаційно-комп'ютерного забезпечення Олександр Фетісенко.
На сьогодні для цього розробляють програмне забезпечення, модернізують мережу Wi-Fi, а також вирішують питання закупівлі планшетних комп'ютерів.
«Завдання цих нововведень - полишити паперовий документообіг, тому що з бюджету міста великі кошти витрачають на підготовку документів на засідання постійних комісій, до сесій. Це величезна кількість паперу, фарби для принтерів тощо. Крім того, нововведення набагато підвищить оперативність роботи міськради, адже паперові проекти потрібно віддрукувати, розкласти і роздати. Ми ж пропонуємо на окремому сервері створити базу даних з персональним доступом, тобто депутати зможуть створити свій особистий електронний робочий кабінет. Через нього можна буде переглядати різні документи, у тому числі сесійні матеріали. Також там можна буде зберігати свою документацію. Доступ до особистого кабінету в депутата буде не тільки з електронного планшета, але і з будь-яких інших комп'ютерів або ноутбуків», - повідомив Олександр Фетісенко.
Він зазначив, що електронний планшет отримає кожен депутат міськради. На сьогодні тестують кілька планшетів різних моделей з різними операційними системами.
«Скрізь є свої плюси і свої мінуси, але ми постараємося підібрати найбільш зручний варіант. На найближчих сесіях кілька планшетів випробують, і депутати особисто зможуть оцінити їхню роботу, висловити зауваження і побажання. Забезпечити планшетами всіх депутатів і задіяти систему ми зможемо ближче до літа. На перший погляд здається, що це нововведення буде дорогим. Але насправді все це швидко окупиться і дасть, у підсумку, змогу економити бюджетні кошти», - зазначив Олександр Фетісенко.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини