Рух транспорту в районі стадіону «Металіст» 10 серпня не змінюватиметься
08 серпня 2011 18:50
Рух транспорту в районі стадіону «Металіст» 10 серпня не змінюватиметься Заходи, пов'язані з перевіркою стану підготовки Харкова до матчів фінальної частини Чемпіонату Європи 2012 з футболу, переносяться і під час товариського футбольного матчу Україна - Швеція 10 серпня не проводитимуться.

Як повідомили в Департаменті транспорту і зв'язку Харківської міської ради, це пов'язано з великим обсягом робіт з реконструкції основних транспортних магістралей міста - пр. Гагаріна та пр. Московського - і потребою забезпечити безпеку дорожнього руху та пасажирських перевезень у період проведення робіт.
У зв'язку з цим рух транспорту в районі стадіону «Металіст» 10 серпня буде організовано згідно зі схемою органів Державтоінспекції, розробленою для проведення футбольних матчів.
Нагадаємо, раніше планувалося, що 10 серпня під час матчу Україна - Швеція буде проведено заходи, пов'язані з перевіркою підготовки Харкова до Євро-2012. У зв'язку з цим передбачалося з 19:00 до 23:45 припинити рух усіх видів громадського транспорту на території транспортного периметру стадіону «Металіст».

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини