Школа мистецтв №6 покаже виставу на сцені ТЮГу
20 грудня 2011 09:21
Школа мистецтв №6 покаже виставу на сцені ТЮГу Вихованці дитячої школи мистецтв №6 Дзержинського району покажуть виставу «Чарівна лампа Аладіна» 21 грудня на сцені Харківського обласного театру для дітей та юнацтва.

Ідея співпраці з дітьми, підлітками, студентською молоддю знайшла відображення в новому проекті харківського ТЮГу.
Детальне знайомство з мистецтвом театру, навчання акторської майстерності, надання дитячим театральним колективам сцени для показу своїх постановок - усе це передбачається спеціальним планом роботи театру в поточному театральному сезоні.
Перший практичний крок співпраці ДШМ №6 і театру - прем'єра вистави «Чарівна лампа Аладіна» за мотивами п'єси Михайла Непряхіна.
У прочитанні юних артистів з ДШМ №6 відома арабська казка стала музичним спектаклем з піснями і танцями. Над «Чарівною лампою Аладіна» діти і педагоги школи працюють другий навчальний рік. У травні 2011 року на звітному концерті ДШМ №6 за підсумками попереднього навчального року на малій сцені ХНАТОБу вони успішно представили уривок вистави - сцену східного базару.
«Наш спектакль цікавий, у першу чергу, грою юних акторів, які, незважаючи на свій вік (10-17 років), сміливо вживаються в ролі й образи і вже професійно працюють на сцені, - зазначила завідуюча відділенням театрального мистецтва ДШМ №6 Марія Чубенко. - Цікава режисура, завдяки якій спектакль синтезує в собі драматичний і музичний театри, а також елементи театру анімації (тіньовий театр та інші цікаві прийоми)».
У виставі беруть участь 16 учнів відділення театрального мистецтва школи, режисери-постановники вистави - педагоги. Очікується, що на прем'єру прийдуть близько 400 глядачів, це учні інших відділень школи, друзі, батьки юних акторів. Початок спектакля - о 17:00.

Довідка. Відділення театрального мистецтва - одне з п'яти відділень Дитячої школи мистецтв №6.
На відділенні навчаються близько 70 дітей і підлітків. У курс навчання входить сценічна мова, сценічний рух, акторська майстерність. Заняття проходять в ігровій, тренінговій формі.

 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини