Соцпрацівники обслуговують 18 тисяч одиноких харків'ян
19 жовтня 2020 22:05 Суспільство
Соцпрацівники обслуговують 18 тисяч одиноких харків'ян Соціальні працівники обслуговують вдома близько 18 тис. харків'ян.

Про це сьогодні, 19 жовтня, в ефірі програми «Харьковские известия» повідомила заступник міського голови Світлана Горбунова-Рубан.

За її словами, в умовах пандемії, викликаної коронавірусом, ця робота не припиняється ні на день.

«Щодня 460 соціальних працівників розходяться по домівках наших підопічних. Всього їх близько 18 тисяч - самотніх літніх людей або інвалідів, які не можуть самостійно вийти з дому, яким треба принести продукти, купити ліки в аптеці, допомогти в побуті, заплатити за квартиру, оформити субсидію або інші види соціальних допомог. Ми не припиняли обслуговування людей ні на день, незважаючи на карантин. Ми не можемо зупинити систему надання соціальної допомоги, бо ці люди без сторонньої допомоги не можуть вирішити ніяких своїх питань», - зазначила віце-мер.

Світлана Горбунова-Рубан також повідомила, що в умовах пандемії в місті з тими чи іншими обмеженнями функціонують усі соціальні установи.

«Свого часу ми відкрили в місті такі соціальні установи, яких більше ніде немає в Україні. І вони працюють. Це, наприклад, притулок для жінок, які постраждали від насильства, Центр реінтеграції осіб без постійного місця проживання, який щодня приймає близько 100 осіб на ночівлю. На початку епідемії вони там просто жили, ми не дозволяли їм бродити містом. Також там є 30 ліжок для осіб, які вийшли з місць позбавлення волі. Працює соціальний готель, центр реабілітації для осіб з інвалідністю «Промінь», наші територіальні центри соціального обслуговування, багато інших служб і управлінь. Це величезна система, яка працює по всій території міста і надає необхідну допомогу», - зазначила Світлана Горбунова-Рубан.

Теги:
Друкувати
Останні новини