Студенти розробляють емблеми для учасників шкільних спортивних ліг
12 квітня 2021 09:41 Освіта
Студенти розробляють емблеми для учасників шкільних спортивних ліг Студенти Харківської державної академії дизайну і мистецтв почали створювати спортивні логотипи для кожної школи, яка бере участь у Харківських спортивних шкільних лігах.

Початківці-дизайнери, спираючись на основу - тварину, яка живе або жила на певному континенті, представили своє бачення емблеми. Саме навколо тварини будується головна концепція створення лого. Емблема для школярів буде не просто доповненням іміджу або прикрасою, але й допоможе вболівальникам ідентифікувати команду серед суперників. Розроблений логотип, сподіваються автори ідеї, буде викликати у дітей масу емоцій, об'єднувати гравців і підвищувати командний дух.

Як зазначила перший проректор з науково-педагогічної роботи академії Марина Токар, залучення студентів до реального проєкту з чітким технічним завданням, дедлайном і вміння в цих заданих умовах представити власне рішення - це саме ті умови, які формують майбутнього конкурентного фахівця. Тому Академія активно включилася в даний проєкт, який в майбутньому може бути продовжений.

Нагадаємо, що Департамент у справах сім'ї, молоді та спорту міської ради налагоджує співпрацю з вищими навчальними закладами Харкова та залучає студентів до співпраці зі спортивною громадськістю. Це дає можливість студентам отримати практичні навички у багатьох сферах: таргетингу, копірайтингу, дизайні тощо.

Раніше школи, ліцеї та гімназії, учні яких беруть участь у змаганнях «Харківських спортивних шкільних ліг», визначилися з емблемами для своїх команд.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини