«Тепломережі» перекладають магістраль на вулиці Бучми
16 травня 2022 20:31 ЖКГ
«Тепломережі» перекладають магістраль на вулиці Бучми Фахівці КП «Харківські теплові мережі» перекладають магістральний трубопровід по вул. Бучми у Салтівському районі.

Як повідомив заступник технічного директора підприємства Олексій Лука, перекладати 6 км цієї магістралі почали ще у мирний час, але через війну роботи зупинились. Упродовж усього опалювального сезону ворог обстрілював мікрорайон, і ремонтні бригади робили все можливе, аби хоч частково відновити комунікації. Зокрема, ворожий снаряд потрапив в одну з житлових п’ятиповерхівок та пошкодив теплотрасу. 

«На вулиці було 17 градусів морозу. Під час обстеження мікрорайону виявилося, що навпроти, у підвалі школи, ховаються люди, тому ми вирішили прокласти тимчасову теплотрасу. Працювати ремонтникам довелося під обстрілами. За три дні харків’ян, які знаходилися у бомбосховищі та сусідніх будинках, врятували.  На той момент температура у підвалі була лише два градуси вище нуля», - розповів Олексій Лука. 

За його словами, зараз бригади повертаються на ділянку, щоб закінчити справу та у новому опалювальному сезоні забезпечити якісними послугами 13 житлових будинків та школу.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини