Традиційний Парад наречених пройшов у Харкові
29 червня 2014 17:45
Традиційний Парад наречених пройшов у Харкові Традиційний Парад наречених пройшов сьогодні, 29 червня, в ТРЦ «Французький бульвар». Як зазначив заступник Харківського міського голови у справах сім'ї, молоді та спорту Олександр Попов, цього року є незвичайним місце проведення, а також нова тематика свята. Зазначимо, що в конкурсі взяли участь 40 дівчат, які виступили у п'яти номінаціях: «Лісові мавки і феї», «Фентезі», «Принцеси і королеви», «Етнічні казки», «Міфологічні казки».

За словами Олександра Попова, символічно, що Парад наречених збігається з Днем молоді, який відзначається сьогодні.

«Ми завжди в День молоді проводимо Парад наречених. Цим ми хочемо показати, що сім'я - головна цінність у суспільстві, і дівчата, яких ми сьогодні бачимо, вражають нас своєю красою, тим самим показуючи нам, чоловікам, що ми повинні більше приділяти їм уваги », - підкреслив заступник міського голови.

У свою чергу директор міського Центру дозвілля молоді Альона Леонова зазначила, що якщо раніше Парад наречених проходив, в основному, в парках і скверах, де дівчата грали в футбол, гольф, каталися на атракціонах, то родзинкою цього року стало те, що наречені катались на ковзанах і на роликах. Також вони відвідали ігроленд і кінозал. У ході свята дівчата, які представили найкращі образи, і ті, хто їх створив, отримали подарунки.

Організатори Параду наречених - Департамент у справах сім'ї, молоді та спорту, Харківський міський центр дозвілля молоді та каталог «Весілля в Харкові».

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини