Тролейбусне депо №2 та «Богдан Моторс» підписали договір на поставку тролейбусів
27 лютого 2019 16:49 Інфраструктура
Тролейбусне депо №2 та «Богдан Моторс» підписали договір на поставку тролейбусів Підписання договору на поставку тролейбусів між КП «Тролейбусне депо №2», АТ «Автомобільна компанія «Богдан Моторс» та Харківською міською радою відбулося сьогодні, 27 лютого, у міськраді.

У кабінеті першого заступника Харківського міського голови Ігоря Терехова договір підписали директор КП «Тролейбусне депо №2» Дмитро Липовий, директор АТ «Автомобільна компанія «Богдан Моторс» Дмитро Писаний і заступник Харківського міського голови з питань інфраструктури міста Євген Водовозов.

Перший віце-мер зазначив, що для Харкова придбають 57 нових тролейбусів.

«Міський тролейбусний парк буде оновлено. Європейський банк реконструкції і розвитку - надійний партнер. Це не перший проект, який ми реалізуємо. Також будуємо метрополітен, закуповуємо вагони для метро,​​працюємо над системою безпечного управління рухом. За невеликий термін роботи нам багато чого вдалося. Це заслуга міської влади і наших європейських партнерів», - сказав Ігор Терехов і зазначив, що міська влада продовжить працювати над розвитком інфраструктури міста.

Нагадаємо, що також сьогодні відбулося підписання Договору гарантії за проектом оновлення тролейбусного парку між Харківською міською радою та Європейським банком реконструкції та розвитку.

У 2018 році в рамках інвестиційного проекту «Оновлення тролейбусного парку м.Харкова» КП «Тролейбусне депо №2» та Європейський банк реконструкції та розвитку підписали кредитну угоду для оновлення рухомого складу підприємства. Був оголошений тендер на поставку низькопольних 12-метрових тролейбусів, комплекту запчастин, інструментів, витратних матеріалів та обладнання для обслуговування і ремонту тролейбусів, а також супутніх послуг. Виграла компанія «Автоскладальний завод №1» ПАТ «Автомобільна компанія «Богдан Моторс». Згідно з угодою, за кредитні кошти для Харкова придбають 57 нових тролейбусів і супутнє обладнання на суму 11,5 млн євро (8 млн євро - кредитні кошти ЄБРР, 2 млн євро - кредит Фонду чистих технологій та 1,5 млн євро - кошти міського бюджету Харкова ).

Друкувати
Останні новини