У 2013 році на вулицях Комінтернівського району встановлять камери спостереження
08 лютого 2013 10:47
У 2013 році на вулицях Комінтернівського району встановлять камери спостереження 30 відеокамер з фіксацією встановлять в поточному році в місцях концентрації ДТП та та криміногенно небезпечних ділянках Комінтернівського району.

Про це сьогодні, 8 лютого, в ході наради з планування розвитку району повідомив голова Адміністрації Комінтернівського району Роман Веприцький.
 
За його словами, керівництво адміністрації взяло в органах міліції інформацію про криміногенну обстановку в районі, а також відомості ДАІ про місця концентрації ДТП. На підставі цих даних адміністрація Комінтернівського району склала реєстр тих місць, де протягом 2013 року будуть встановлені камери відеоспостереження з фіксацією.
 
Роман Веприцький уточнив, що камери буде встановлювати провайдер інтернет-слуг і кабельного телебачення «Тріолан» за власні кошти.
 
За інформацією голови районної адміністрації, зараз в районі вже встановлено близько 80-ти відеокамер в житлових будинках, які фіксують, що відбувається в під'їздах і дворах. Ті мешканці району, які підключені до провайдера «Тріолан», мають змогу побачити свою прибудинкову територію на екрані. До слова, інформація з камер записується і зберігається від одних до трьох діб.
Друкувати
Останні новини