У 25-й лікарні відремонтують приймальне відділення і встановлять нове обладнання
16 червня 2021 12:55 Медицина
У 25-й лікарні відремонтують приймальне відділення і встановлять нове обладнання Комплекс ремонтних робіт виконується у Міській клінічній багатопрофільній лікарні №25.

Секретар Харківської міської ради Ігор Терехов сьогодні, 16 червня, відвідав медичний заклад.

Він повідомив, що в лікарні відремонтують приймальне відділення і встановлять нове діагностичне обладнання. Роботи знаходяться на завершальній стадії.

«Вже багато зроблено і буде зроблено. Це приймальне відділення, діагностичний центр. Тут з'явиться рентген-апарат нового покоління, МРТ, лабораторія. Робиться все так, щоб пацієнти почували себе захищеними, як у хорошій європейській клініці», - повідомив Ігор Терехов.

Також секретар міської ради подякував лікарям за роботу під час пандемії COVID-19. За його словами, зараз ситуація стабілізована і спостерігається спад захворюваності.

«Я вдячний лікарям, які в пікові моменти були справжніми героями і перемогли ковід. Завдяки їхнім зусиллям Харків знаходиться в «зеленій» зоні. Багато що було зроблено містом. Ми відразу виділили кошти з резервного фонду, закупили медикаменти, апарати ШВЛ, кисневі концентратори, захисні засоби, маски, які безкоштовно роздавали», - повідомив Ігор Терехов.

Нагадаємо, що ремонтні роботи планується виконати в 11-ти лікувальних установах.

1158 / 5000

Результаты перевода

Секретар Харківської міської ради Ігор Терехов сьогодні, 16 червня, відвідав медичний заклад. За його словами, в лікарні відремонтують приймальне відділення і встановлять нове діагностичне обладнання. Роботи знаходяться на завершальній стадії. «Вже багато зроблено і буде зроблено. Це приймальне відділення, діагностичний центр. Тут з'явиться рентген-апарат нового покоління, МРТ, лабораторія. Робиться все так, щоб пацієнти почували себе захищеними, як в хорошій європейській клініці », - повідомив Ігор Терехов. Також секретар міської ради подякував лікарям за роботу під час пандемії COVID-19. За його словами, зараз ситуація стабілізована, і спостерігається спад захворюваності. «Я вдячний лікарям, які в пікові моменти були справжніми героями і перемогли ковід. Завдяки їх зусиллям Харків знаходиться в «зеленій» зоні. Багато що було зроблено містом. Ми відразу виділили кошти з резервного фонду, закупили медикаменти, апарати ШВЛ, кисневі концентратори, захисні засоби, маски, які безкоштовно роздавали », - повідомив Ігор Терехов. Нагадаємо, що ремонтні роботи планується виконати в 11-ти лікувальних установах.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини