У «Битві корпорацій» визначився переможець у міні-футболі
20 жовтня 2020 17:31 Спорт
У «Битві корпорацій» визначився переможець у міні-футболі Змагання з міні-футболу в рамках міського турніру «Битва корпорацій» пройшли 17-18 жовтня в Харкові.

На груповому етапі боролися 16 компаній. За підсумками першого дня, до плей-офф пройшли вісім кращих колективів: «ФЕД», «Мегабанк», «Нова Пошта», «Whitebit», «ХТМ», «Крон Авто», «Атлант» і «Zotti».

У півфіналах зустрілися «ХТМ» - «Zotti» і «Мегабанк» - «Нова Пошта». За підсумками змагань, третє місце посіла команда «ХТМ», яка виграла у «Мегабанку» в серії післяматчевих пенальті - 4:3. А переможцем етапу з міні-футболу стала команда «Нова Пошта». Вона здобула перемогу над футболістами «Zotti» з рахунком 2:0.

Нагадаємо, «Битва корпорацій» традиційно складається з двох кубків: Осіннього і Весняного. Змагання проходять впродовж 10 місяців і складаються з 10 видів спорту: картинг, міні-футбол, стрітбол, настільний теніс, інтелектуальна гра «Med head», боулінг, бадмінтон, спортивний покер або дартс, лазертаг, пляжний волейбол.