У Будинку нерухомості можна отримати техпаспорт за чотири години і нові послуги
25 листопада 2020 13:02 Суспільство
У Будинку нерухомості можна отримати техпаспорт за чотири години і нові послуги Нові послуги почали надавати в харківському Будинку нерухомості (пл. Павлівська, 4).

Як повідомив заступник Харківського міського голови з питань цифрової трансформації Олег Дробот, серед них - видача витягу із Державного земельного кадастру, послуга «комунальний сервіс» та представництво інтересів у суді.

Заступник міського голови зазначив, що останню послугу запровадили на запит громадян. Висококваліфіковані фахівці допоможуть бажаючим розібратися у юридичних тонкощах та супроводять клієнта до кінцевого результату.

«Наша мета - надавати всі послуги, пов'язані з нерухомістю, які потрібні харків'янам. Наприклад, йде суперечка про спадщину. До нас приходить клієнт, надає документи, і наші фахівці розбираються з ситуацією, розробляють конкретний алгоритм дій і  супроводжують клієнта до моменту оформлення права власності на проблемний об'єкт», - зазначив Олег Дробот.

Також, за його словами, тепер у Будинку нерухомості можна оформити технічний паспорт за чотири години.

«Є обставини, коли терміново потрібно оформити технічний паспорт. Технік  робить виміри на об'єкті, погоджує дані з клієнтом і реально протягом чотирьох годин з моменту звернення технічний паспорт буде готовий і переданий замовнику», - повідомив заступник міського голови.

Крім того, Олег Дробот зазначив, що тепер у Будинку нерухомості можна оформити договір із комунальними підприємствами «Комплекс з вивезення побутових відходів» та «Екоресурс». У подальшому планується запровадити переоформлення лицьових рахунків з іншими комунальними підприємствами, зокрема,  з «Харківводоканалом» та «Харківськими тепловими мережами». Таким чином, харків'яни зможуть в одному місці вирішити багато питань, не відвідуючи різні інстанції. 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини