У дитсадку №15 відкриють басейн, а у школі №153 - новий кабінет біології
25 грудня 2019 14:45 Освіта
У дитсадку №15 відкриють басейн, а у школі №153 - новий кабінет біології У дитячому садку №15 триває реконструкція басейну, а у школі №153 відкриють сучасний кабінет біології.

Про плани міської влади на 2020-й рік сьогодні, 25 грудня, на зустрічі з харків'янами у школі №153 розповів перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов.

За його словами, для кабінету вже купили дві інтерактивні плазмові панелі з програмним забезпеченням. Він зазначив, що щорічно у харківських школах роблять ремонт і обладнують сучасні кабінети математики, фізики, хімії, біології. Крім того, школи отримують ноутбуки, принтери, акустичні системи.

Ігор Терехов повідомив, що багато робіт виконали за побажанням батьків.

«Пройшли батьківські збори, за підсумками зустрічей були сформовані плани робіт, і практично всі побажання батьків були виконані. Утеплені фасади шкіл і дитячих садків, замінені вікна на нові, металопластикові. Зроблено освітлення і огорожа територій, виконано ремонт тротуарів. У всіх школах і дитячих садках є муніципальна охорона, тривожні кнопки. Наступного року продовжимо роботи», - зазначив Ігор Терехов.

Він повідомив, що у 2020 році у дитячому садку №15 відкриють новий басейн, де також утеплили фасад і відкрили дитячий міні-стадіон. Крім того, після сьогоднішньої зустрічі заплановано закупити нову комп'ютерну техніку для школи №54, де теж обладнають новий кабінет біології.

«У планах міста - продовжити будівництво стадіонів, удосконалювати матеріально-технічну базу шкіл, тому що є нарікання з оснащення кабінетів. Крім того, у 2020 році продовжимо ремонтувати внутрішньоквартальні дороги і тротуари, благоустрій районів міста», - повідомив Ігор Терехов.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини