У Харківській школі №29 реконструюють стадіон
12 червня 2021 17:51 Місто
У Харківській школі №29 реконструюють стадіон Реконструкція стадіону проводиться в Харківській спеціалізованій школі №29 (вул. Балакірєва, 16а).

Там планується встановити тренажери, побудувати комбінований майданчик для гри в баскетбол, волейбол, стрітбол, бігову доріжку тощо.

З ходом будівельних робіт сьогодні, 12 червня, ознайомився секретар Харківської міської ради Ігор Терехов. Він зазначив, що у цьому мікрорайоні проживає багато харків'ян, і у них немає можливості для якісних занять спортом.

«Зовсім скоро і школярі, і місцеві жителі зможуть нормально займатися тут фізкультурою. Тут будуть створені всі умови для таких занять. Для зручності також побудуємо тут сходи, щоб взимку всі могли зручно підніматися до стадіону, і не було слизько», - повідомив Ігор Терехов.

Також у цьому мікрорайоні почалися комплексні роботи з ремонту внутрішньоквартальної дороги, тротуарів та облаштування парковки.

Крім того, секретар міськради ознайомився з ходом ремонтних робіт в районі вул. Балакірєва, 20, вул. Дерев'янка, 7 і 11. Цього року там тривають роботи з ремонту асфальтобетонного покриття з облаштуванням паркувальних кишень, тротуарів, майданчиків перед входами до під'їздів.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини