У Харкові готують до осінньо-зимового періоду об'єкти водовідведення
19 травня 2022 15:03 ЖКГ
У Харкові готують до осінньо-зимового періоду об'єкти водовідведення Бригади комплексу «Харківводовідведення» проводять необхідні заходи щодо підготовки своїх об'єктів до роботи в новому опалювальному сезоні.

Крім того, вони щодня виконують понад 50 заявок на профілактичне очищення зовнішніх каналізаційних мереж.

Як повідомив сьогодні, 19 травня, заступник директора з виробництва Комплексу «Харківводовідведення» КП «Харківводоканал» Ігор Вороненко, щодня у роботах задіяні 12 аварійних бригад. Профілактичне очищення зовнішніх каналізаційних мереж виконують у Київському, Основ'янському, Індустріальному, Немишлянському, Новобаварському та Холодногірському районах міста. Зокрема, у Київському районі розпочали масштабну реконструкцію каналізаційного колектора, у Салтівському, Київському та Шевченківському - приводять до ладу каналізаційні колодязі з заміною люків та плит. Також продовжується перекладування каналізаційного колектора у Новобаварському районі. Для цього використовують поліетиленові труби, які не піддаються корозії.

Ігор Вороненко зазначив, що, як і раніше, на особливому контролі - місця тимчасових укриттів. Бригади оперативно реагують на всі заявки про нештатні ситуації на мережах та усувають пориви, намагаючись не завдавати незручностей мешканцям.

«На час робіт водопостачання не відключаємо, а перекачування стоків проводимо паралельно насосними агрегатами. Таким чином, ми забезпечуємо стабільне водовідведення у районі. Бригади докладають усіх зусиль, щоб не було проблем із відведенням стоків», - повідомив заступник директора з виробництва.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини