У Харкові нагородили переможців фотоконкурсу для Вікіпедії
20 жовтня 2020 16:01 Суспільство
У Харкові нагородили переможців фотоконкурсу для Вікіпедії Команда «Офісу реформ Харкова» привітала учасників фотоконкурсу про Харків та нагородила переможців.

Конкурс проходив на сторінці «Офісу реформ Харкова» в «Instagram». Переможницею за кількістю голосів користувачів стала Аліна Якименко. У подарунок вона отримала багатофункціональний принтер від партнера проєкту.

За вибором команди «Офісу реформ Харкова» переможцем став Андрій Харламов, якому подарували сучасну камеру моментальної фотографії від іншого партнера проєкту.

Нагадаємо, що конкурс для фотографів Харкова був запущений у вересні Департаментом міжнародного співробітництва та Молодіжною радою при Харківському міському голові. Метою проєкту стало підтримати бренд міста в конкурсі від Вікіпедії «Вікі любить пам'ятки», а також створити унікальні фото Харкова.

Перший етап конкурсу зібрав понад 120 реєстрацій і реалізував 76 фото-маршрутів Харковом. За його результатами 24 фіналіста потрапили на фотоспот - тур ексклюзивними локаціями міста. Так, фіналісти конкурсу відвідали будинок і дах Держпрому, приміщення ХНАТОБу, міську та обласну ради, Успенський і Благовіщенський собори (в т. ч. дзвіниці), а також парк Горького, з висоти атракціонів, і багаторівневе паркування в саду Шевченка.

Як зазначили організатори, проєкт і надалі розвиватиметься, а якісних світлин Харкова тепер буде ще більше.

Друкувати
Останні новини