У Харкові почали прищеплювати дітей від туберкульозу
10 листопада 2014 16:38
У Харкові почали прищеплювати дітей від туберкульозу Щеплення БЦЖ почали робити в харківських пологових будинках з 5 листопада.
Про це сьогодні, 10 листопада, повідомила заступник директора Департаменту охорони здоров'я Маргарита Голубова. 

Вона зазначила, що новонароджені не вакцинувалися по всій Україні з квітня через заборону Міністерства охорони здоров'я у зв'язку з певними проблемами з ліцензіями, але тепер МОЗ дозволило робити ці щеплення. За словами Маргарити Голубової, вакцина, яка перебувала весь цей час у Харкові, зберігалася в належних умовах і має термін придатності до 1 вересня 2015 року. 

«Діти, які народжуються в місті, прищеплюватимуться на другу добу після народження, а діти, які не були щеплені, - після проходження туберкулінодіагностики. Зараз вакцини багато, вона надходила до Харкова повністю і зберігалася при відповідній температурі. І тепер у нас є всі необхідні документи для її використання», - підкреслила Маргарита Голубова. 

Вона повідомила, що з квітня не було щеплено близько 8 тис. новонароджених. Зараз всі вони можуть отримати щеплення БЦЖ безкоштовно в лікувальних установах міста. Також безкоштовно діти можуть отримати щеплення туберкуліну.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини