У Харкові проходить молодіжний чемпіонат України з самбо
05 лютого 2021 16:50 Спорт
У Харкові проходить молодіжний чемпіонат України з самбо Чемпіонат України з самбо серед молоді відкрився сьогодні, 5 лютого, у Харківському Палаці спорту.

У змаганнях беруть участь 600 спортсменів - юніорів, юніорок, юнаків та дівчат з різних областей країни.

У церемонії відкриття чемпіонату взяв участь секретар Харківської міської ради Ігор Терехов, який побажав самбістам перемог.

«У Харкові всі змагання завжди проходять на найвищому рівні. Цього разу Харків не розглядався як основне місто для проведення чемпіонату з самбо. Довелося переконати організаторів, і він проходить у нас, адже для цього в місті є всі можливості. В цьому залі панує доброзичлива атмосфера, а на килимі проявляються жорстка боротьба і сила волі спортсменів. Хочу побажати всім учасникам чемпіонату перемог, чесного суддівства і поменше травм. Харків - привітне місто, не тільки перша столиця, а й столиця спорту. Я впевнений, що ті спортивні традиції, які були закладені Геннадієм Кернесом, триватимуть. Адже молодь нашого міста - це спортивне майбутнє всієї України», - підкреслив Ігор Терехов.

Своєю чергою президент Харківської асоціації спортивних та бойових єдиноборств Юрій Даниляк висловив подяку міській владі за допомогу в проведенні чемпіонату, за колосальну підтримку спорту в місті та за сприяння розвитку не тільки самбо, а й інших єдиноборств.

Зазначимо, що чемпіонат України з самбо серед молоді зібрав кращих самбістів з усієї України і триватиме ще два дні. Фінальні поєдинки та нагородження переможців відбудуться 6 і 7 лютого. Чемпіонат є відбірковим на чемпіонат Європи в цій категорії спортсменів.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини