У Харкові пройшов фестиваль національних культур
13 травня 2015 18:34 Культура
У Харкові пройшов фестиваль національних культур IX Міський фестиваль національних культур «Харків - наш дім» завершився сьогодні, 13 травня, гала-концертом, який пройшов у Центрі культури Київського району.

Від імені Харківського міського голови Геннадія Кернеса учасників фестивалю привітав начальник відділу по роботі з об'єднаннями громадян міськради Олександр Стерин. Він побажав усім миру та благополуччя. Всім учасникам заключного концерту Олександр Стерин вручив Кубки фестивалю.

«Щороку в нашому місті проходять десятки заходів, які вже стали традиційними. Один з них - фестиваль «Харків - наш спільний дім», який вже став візитною карткою міста. З кожним роком він стає все масштабнішим, а значить - ще більше сприяє зміцненню дружби між народами і країнами», - підкреслив Олександр Стерин.

У відкритті гала-концерту також взяли участь Генеральний консул Республіки Польща в Харкові Станіслав Лукасик, другий секретар посольства Держави Ізраїль в Україні Нелі Шульман, представники місії ОБСЄ. Почався гала-концерт з українського народного танцю - гопака.

Зазначимо, фестиваль «Харків - наш спільний дім» проходив протягом 2014-2015 років. У ньому взяли участь творчі колективи більше 30 національно-культурних об'єднань міста, серед яких - представники азербайджанської, вірменської, башкирської, білоруської, в'єтнамської, грецької, грузинської, єврейської, казахської, караїмської, корейської, польської, ромської, татарської та інших громад. Творчі колективи презентували журі по кілька вокальних і танцювальних номерів. Виступи учасників оцінювали представники Департаменту культури і відділу по роботі з об'єднаннями громадян міської ради та керівники національно-культурних об'єднань. Кращі творчі номери включили до програми заключного концерту.

Довідка. У Харкові проживають представники понад 100 національностей і народностей, в місті зареєстровано 65 національно-культурних об'єднань, діяльність яких охоплює 25% населення Харкова.

Друкувати
Останні новини