У Харкові відбувся чемпіонат світу з військово-спортивного багатоборства
25 листопада 2021 11:19 Спорт
У Харкові відбувся чемпіонат світу з військово-спортивного багатоборства Харківські спортсмени успішно виступили на чемпіонаті світу з військово-спортивного багатоборства, який відбувся у Харкові.

У ювілейному, 15-му, чемпіонаті світу в дисципліні «бойове двоборство» (стрільба та всестильовий бій) взяли участь понад 350 спортсменів із 27 країн світу. Вони виборювали нагороди у різних вікових категоріях (дорослі, юніори, юнаки). Зусиллями 37 харківських борців та представників інших регіонів збірна України здобула 20 чемпіонських титулів, 18 срібних медалей та 20 бронзових нагород. Зокрема, чемпіонський пояс за рішенням суддівської колегії вручили харків'янину Дмитру Бойкову.

У загальному заліку збірна України посіла перше місце у всіх вікових групах. На другому місці у дорослих та юніорів – Узбекистан, у юнаків – Словенія. Третє місце у дорослих вибороли туркменські борці, у юніорів – казахські, у юнаків – спортсмени з Індії.

З успішним проведенням змагань організаторів та учасників привітав директор Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Олексій Чубаров.

«Нам дуже приємно, що військово-спортивне багатоборство, як вид спорту, було засноване у Харківській області у 1997 році. Наразі цей вид спорту взято за основу силовими структурами, Збройними силами та Національною гвардією України. Ми пишаємося нашими спортсменами і бажаємо їм ще безліч перемог», - зазначив директор департаменту.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини