У Харкові відремонтували більше трьох тисяч під'їздів
26 листопада 2020 10:46 ЖКГ
У Харкові відремонтували більше трьох тисяч під'їздів Понад 3 тис. під'їздів було відремонтовано в Харкові у 2020 році.

Як повідомив заступник начальника відділу технічного нагляду КП «Інженерні мережі» Роман Баляниця, до кінця року робочим залишилося привести до ладу ще 150 об'єктів.

Зокрема, зараз роботи виконуються у під'їзді №1 будинку на пр. Московському, 318 в Індустріальному районі. З таким проханням до Харківського міського голови Геннадія Кернеса звернулися місцеві жителі у соціальній мережі «Facebook».

Роман Баляниця зазначив, що ремонтні роботи планується завершити протягом тижня.

«Фахівці КП «Інженерні мережі» знімають старе білення, фарбу, штукатурять стіни, потім їх грунтують, покривають спеціальним розчином і фарбують. Зараз роботи вже на фінальній стадії, фарбуються сходові марші і огорожі», - розповів Роман Баляниця. 

За його словами, також у під'їзді були встановлені нові світильники і відремонтовані й засклені вікна.

За словами заступника начальника відділу технагляду, з проханням про ремонт під'їзду жителі можуть звернутися до Харківського міського голови на його особистому прийомі, зателефонувавши в інформаційно-диспетчерську службу «15-62» або написавши в соціальних мережах. За його словами, заявки розглядаються протягом двох-трьох днів.

«Ці всі лінії працюють. Міська влада реагує на звернення громадян з будь-якого виду робіт. Це стосується не тільки ремонту під'їздів, а й ремонту покрівель, скління, закриття контурів тощо», - зазначив Роман Баляниця. 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини