У Харкові вводяться нові тролейбусні маршрути на Рогань (розклад руху)
29 липня 2021 13:44 Інфраструктура
У Харкові вводяться нові тролейбусні маршрути на Рогань (розклад руху) Нові тролейбусні маршрути №51 і 52, які курсуватимуть на Роганський житловий масив, будуть введені з 30 липня.

Як повідомили в Департаменті інфраструктури, нові маршрути вводяться з метою покращення якості пасажирських перевезень, в результаті вивчення потреб жителів Харкова.

Тролейбус №51 курсуватиме за таким маршрутом: розворотне коло «Вул. 12-го Квітня» - пр. Московський (ст. м. «Індустріальна») - вул. Роганська - вул. Грицевця (непарна сторона) - вул. Зубарєва - розворотне коло «Вул. Зубарєва».

Тролейбус №52 ходитиме так: розворотне коло «Вул. 12-го Квітня» - пр. Московський (ст. м. «Індустріальна») - вул. Роганська - вул. Грицевця (парна сторона) - вул. Зубарєва - розворотне коло «759-й мікрорайон».

З розкладом руху тролейбусів можна ознайомитися тут.

Зазначимо, що на Роганський житловий масив курсуватимуть нові тролейбуси з автономним ходом. Такі тролейбусні маршрути вже введені на Північній Салтівці, в П'ятихатки, у сел. Жихор. Також на прохання харків'ян новий маршрут планується запустити у сел. Жуковського.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини