У Харкові замінють тепломережі та продовжують реконструкцію котелень
27 червня 2022 13:52 ЖКГ
У Харкові замінють тепломережі та продовжують реконструкцію котелень КП «Харківські теплові мережі» перекладає магістральні трубопроводи та ремонтує котельні.

Як повідомили на підприємстві, дефекти шукають за допомогою новітніх технологій, що дає змогу мінімізувати обсяг розриттів.

«Зварні стики, особливо на трубах великого діаметра, перевіряють ультразвуком. Це контролюють співробітники лабораторії металів та зварювання ХТМ, а також незалежні лабораторії, які співпрацюють з підрядними організаціями», - пояснили в КП.

Також продовжуються роботи на котельнях, які реконструюють за проєктом Світового банку. На одній з них вже завершують монтаж склопакетів, на іншій - встановлюють сучасні котли, на решті - продовжуються будівельні роботи з заливкою фундаментів.

«Всі складові реконструкції - від енергозберігаючих котлів до пластикових вікон - мають на меті збільшити ККД джерела тепла та скоротити споживання газу, але головне - покращити якість послуг, що надаються харків'янам», - наголосили у ХТМ.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини