У Харкові зупиняться учасники міжнародного ралі
15 червня 2021 15:39 Спорт
У Харкові зупиняться учасники міжнародного ралі Піт-стоп спецділянки ралі «Дніпро-Харків» в рамках ралі «Марафон дружби і миру - Україна в ралі Монте-Карло» пройде 19 червня в Харкові, біля будівлі Держпрому.

Як повідомили організатори, авто-марафон стартує в червні на честь 30-річчя незалежності України. Його учасники на ретро-автомобілях відвідають 30 міст України, Румунії та Молдови. Довжина маршруту складе 3 тис. км.

Організатори зазначили, що в 2022 році Україна вперше візьме участь в «Rallye Monte-Carlo», тому в рамках марафону водії зможуть підготуватися до змагань і випробувати автомобілі ЗАЗ-965 і ЗАЗ-966.

«Це наймасштабніший автомобільний промо-проєкт за весь час незалежності України. Pit-stop - це проміжний фініш, технічна зупинка в рамках маршруту марафону, під час якої учасники проводять техогляд автомобіля і зустрічаються з ретровиками міста. У Харкові буде організований піт-стоп спецділянки ралі «Дніпро-Харків», - повідомили організатори.

До Харкова учасники марафону планують прибути о 19:00. Зустріч з містянами  і власниками ретро-автомобілів пройде на пл. Свободи, біля сухого фонтана, напроти 5-го під'їзду Держпрому.

Через годину, з 20:00 до 22:00, на підтримку учасників марафону харків'яни проведуть гонку «Клочківській узвіз» на точність проходження спуску і підйому в режимі середньої швидкості.

Зазначимо, що захід пройде за підтримки секретаря Харківської міської ради Ігоря Терехова.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини