У Холодногірському районі відновлюють внутрішньобудинкові мережі
30 липня 2021 09:34 ЖКГ
У Холодногірському районі відновлюють внутрішньобудинкові мережі Бригади КП «Харківводоканал» продовжують виконувати капітальний ремонт внутрішньобудинкових систем водопостачання.

Як повідомив начальник управління з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем КП «Харківводоканал» Валерій Харлан, відновлювальні ремонтні роботи на внутрішньобудинкових мережах ведуться по всьому місту. Зокрема, аварійна бригада Холодногірського району завершує капітальну заміну внутрішньобудинкових систем холодного водопостачання у багатоквартирному будинку по вул. Полтавський Шлях, 148/2.

«Ремонтні роботи були планові. До того ж мешканці будинку звернулися до секретаря Харківської міської ради Ігоря Терехова з проханням замінити запірну арматуру на стояках. Це завдання ми теж виконали. Встановили нову сучасну запірну арматуру на вводі в будинок і повністю на всі сім під'їздів», - повідомив Валерій Харлан.

Він зазначив, що запірну арматуру міняли поетапно, щоб не відключати надовго воду. За його словами, тепер, навіть якщо виникне аварійна ситуація в одній з квартир, то водопостачання в усьому будинку відключати не будуть, а перекриють один стояк.

«Це дуже зручно. Ми таку практику вже активно застосовуємо по всьому місту. Комфорт харків'ян в пріоритеті», - підкреслив начальник управління.

Зазначимо, що всього в 2021 році  ремонтні роботи на внутрішньобудинкових системах водопостачання і водовідведення заплановано провести у понад 300 будинках.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини