У Київському районі нагородили переможців конкурсу «Молода людина року»
25 вересня 2020 16:10 Суспільство
У Київському районі нагородили переможців конкурсу «Молода людина року» Нагородження переможців та лауреатів районного етапу міського конкурсу «Молода людина року - 2020» відбулося в Адміністрації Київського району.

За словами організаторів, конкурс «Молода людина року» проводиться 20-тий рік поспіль. Його мета - виявлення і підтримка молоді Київського району, яка досягла значних результатів у навчанні, науковій, громадській та трудовій діяльності, а також у сферах мистецтва, культури та спорту.

Традиційно конкурс проходить в десяти номінаціях: «Учні загальноосвітніх шкіл», «Учні професійно-технічних закладів», «Студенти (курсанти) вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації», «Студенти (курсанти) вищих навчальних закладів III рівнів акредитації», «Наукова діяльність», «Культура і мистецтво», «Фізична культура і спорт», «Діяльність у сфері виробництва, підприємництва», «Діяльність у невиробничій сфері», «Громадська діяльність».

Переможцями та лауреатами стали учасники конкурсу, які досягли висот у своїй сфері діяльності. Так, серед переможців конкурсу - майстри спорту, призери чемпіонатів України, Європи та світу, громадські діячі, кандидати наук.

З повним списком переможців та лауреатів можна ознайомитися тут.

Нагадаємо, на підставі рішення експертних рад в кожній номінації визначаються один переможець і два лауреати. Переможці районного етапу конкурсу візьмуть участь у міському етапі конкурсу.

Організатор заходу - Комітет у справах сім'ї, молоді та спорту Київського району Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради.

Друкувати
Останні новини