У Комінтернівському районі вшанували пам'ять полеглих героїв
07 травня 2014 10:37
У Комінтернівському районі вшанували пам'ять полеглих героїв Траурний мітинг, присвячений 69-й річниці визволення від німецько-фашистських загарбників, пройшов 6 травня в Комінтернівському районі.
У мітингу на меморіалі Слави, який знаходиться на міському кладовищі №5, взяли участь і поклали квіти до пам'ятника невідомому солдату представники Адміністрації Комінтернівського району, голова районної ради ветеранів війни і праці Віталій Палеха, депутат міської ради Володимир Скоробагач, ветерани, керівники трудових колективів, підприємств та установ району, а також курсанти Харківського національного університету внутрішніх справ.

Як зазначив Володимир Скоробагач, День Перемоги - одне з найбільших свят в країні. Його відзначають вже кілька поколінь, і в кожній українській родині пам'ятають і шанують батьків, дідів, прадідів, які вибороли перемогу такою високою ціною.

«День Перемоги цього року особливий. Ми по-новому дивимося на значення цього свята, оскільки зараз у нашій країні складний час, на Сході України йдуть бойові дії. Зараз наше завдання - зберегти той світ, який є в Харкові, і допомогти тим, хто став жертвою нинішніх подій в Україні. Я хочу сказати спасибі ветеранам за мирне небо, за те, що вони боролись за мир, а потім піднімали країну з руїн і зберегли її для нас. Спасибі їм за терпіння і життєву мудрість, за приклад, який вони нам подають», - підкреслив Володимир Скоробагач.

Він також побажав усім ветеранам міцного здоров'я та довголіття, а також обговорив з ними актуальні проблеми, які хвилюють ветеранів. Після мітингу Володимир Скоробагач разом з ветеранами вирушили на традиційну польову кашу в територіальний центр Комінтернівського району. Там же для них був проведений святковий концерт.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини