У метрополітені з’ясували причини обвалення стелі вестибюлю на «Майдані Конституції»
18 січня 2022 12:17 Транспорт
У метрополітені з’ясували причини обвалення стелі вестибюлю на «Майдані Конституції» Фахівці КП «Харківський метрополітен» з'ясували причини обвалення стелі вестибюлю на станції «Майдан Конституції».

Як повідомили на підприємстві, під час планових оглядів вестибюлю, що проводили співробітники служби колії та тунельних споруд 29 грудня 2021 року та 6 січня 2022 року, жодних зауважень не було виявлено. Втім, 12 січня, о 8:24, відбулося пошкодження шару штукатурки загальною площею близько 2 кв. м.

Після розбирання усього покриття спеціалісти з’ясували, що на 120 кв. м штукатурної поверхні є лише 20 кв. м зв’язної сітки. Саме покриття експлуатується з моменту відкриття станції «Майдан Конституції», тобто з 1975 року.

«З огляду на це, найбільш вірогідною причиною виникнення надзвичайної події стало понадмірне накладання шару штукатурки без зв’язної сітки, а також перепад температурних режимів та вібрація. Одразу після події було проведено позапланові обстеження штукатурного шару на усіх вестибюлях станцій метрополітену, загрози пошкодження не виявили», - повідомили на підприємстві. 

Зазначимо, зараз у вестибюлі станції «Майдан Конституції» виконали підготовчі роботи, зокрема, повністю демонтували штукатурний шар, упорядкували мережі освітлення та на якийсь час пофарбували стелю. Повне оздоблення стелі планується виконати найближчим часом – після проведення процедур закупівлі необхідного матеріалу.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини