У міській раді проходить вакцинація від COVID-19
15 липня 2021 13:11 Медицина
У міській раді проходить вакцинація від COVID-19 Співробітників Харківської міської ради сьогодні, 14 липня, прищеплюють другою дозою вакцини від коронавірусної інфекції.

Як повідомила завідувачка Центру первинної медичної допомоги Олена Немченко, всього очікується прищепити 264 людини. Щеплення робиться вакциною «Pfizer». Вакцинацію проводить медична бригада Міської клінічної лікарні №27.

Олена Немченко зазначила, що стан людей, які пройшли вакцинацію, - задовільний, побічних дій не визначено. Сертифікати вони зможуть отримати за місцем вакцинації або у своїх сімейних лікарів.

Нагадаємо, що в Харкові пункти вакцинації відкриті в 34 установах, де надають амбулаторно-поліклінічну допомогу. Вакцинацію проводять 42 бригади, які пройшли навчання і отримали відповідний дозвіл. Харків'ян прищеплюють вакцинами «Pfizer», «CoronaVac» та «AstraZeneca».

Загалом першу дозу вакцини отримали 49 636 осіб, закінчили вакцинацію (отримали другу дозу) - 24 334 особи. Інформацію про вакцинацію можна дізнатися в установах охорони здоров'я, що надають амбулаторну та стаціонарну допомогу, там відкриті консультативні кабінети і працює «гаряча лінія».

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини