У місті провакцинувалась майже половина харків'ян
18 січня 2022 15:44 Медицина
У місті провакцинувалась майже половина харків'ян У Харкові зробили щеплення від COVID-19 47% мешканців міста.

Про це сьогодні, 18 січня, у пресцентрі Харківської міської ради повідомила заступник міського голови Світлана Горбунова-Рубан. 

За її словами, з початку вакцинальної кампанії у міський пунктах вакцинації було проведено 920 тис. 477 щеплень, зокрема дві дози отримала 442 тис. 971 особа, зробили додаткові щеплення 320 осіб, бустерну дозу отримали 2 535 осіб.

«Такими є цифри наших пунктів вакцинації, але ми вважаємо, що провакцинованих харків’ян більше. Це ті жителі Харкова, які зробили щеплення в обласних центрах вакцинації або навіть в інших містах. З огляду на це, вважаємо, що ми вже вийшли за 50%. Якщо ж додати сюди ще близько 168 тис. перехворілих, то виходимо на 60% харків’ян з імунітетом до COVID-19», - повідомила віцемер. 

Вона зазначила, що вироблений імунітет дозволить мешканцям перехворіти на коронавірусну інфекцію у легкій формі або ж взагалі уникнути захворювання. 

Нагадаємо, що у Харкові працюють 34 пункти вакцинації у міських поліклініках, а також у територіальних центрах Немишлянського та Індустріального районів та в амбулаторії на вул. Доватора у Новобаварському районі. Крім того, центри масової вакцинації проти COVID-19 щодня функціонують на території торгових центрів «Україна», «Дафі», «Аве Плаза», «Караван», «Нікольський», «Епіцентр» на пр. Гагаріна, а також на шести ринках міста - на Центральному, Кінному, Індустріальному ринках, а також ринках «Термінал» (Холодна Гора), «ХТЗ» та «Соллі» (на ринках - крім понеділка). Для отримання щеплення необхідно обов'язково мати при собі паспорт та код платника податків.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини