У місті пройде форум з маркетингу в спортивному середовищі
11 червня 2021 13:18 Спорт
У місті пройде форум з маркетингу в спортивному середовищі Захід «Sport Marketing Forum» відбудеться 19 червня на стадіоні «Металіст» (вул. Плеханівська, 65).

Як повідомили організатори, захід пройде в четвертий раз в рамках фітнес-конвенції «Fit Day Kharkiv 2021». Форум спрямований на розвиток спортивного та фітнес-бізнесу за допомогою інструментів маркетингу. У заході можуть взяти участь тренери фітнес-клубів та ті з них, хто розвивають особистий бренд, власники бізнесу в спортивній сфері, керуючі та маркетологи спортивних клубів.

Теми для обговорення:
- Як розвивати свій спортивний бренд за допомогою «Instagram», «Facebook», «Telegram», «Tik Tok»;
- Меценатство в спорті або додаткові джерела фінансування. Підводні камені меценатства і його «плюси». Відмінність меценатства від спонсорства;
- Як вижити, якщо ви керівник спортивного бізнесу;
- Партнери і спонсори для проєкту. Як шукати, складати комерційну пропозицію, знаходити взаємовигідне співробітництво, виконувати зобов'язання;
- Фан-маркетинг: скажи мені, у що ти граєш, і я скажу - хто ти;
- Прибуткова бізнес-модель і внутрішня структура дитячого спортивного клубу (на прикладі Footbik).

«Здоровий спосіб життя залишається актуальною темою, тому бізнес, пов'язаний зі спортом і фітнесом, буде приносити прибуток. У цьому сезоні вони будуть говорити не про кризу і складний час, а про конкретні дії», - зазначають організатори.

Придбати квитки і ознайомитися з більш детальною інформацією можна тут.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини