У парку Горького проходить спортивний ярмарок
12 вересня 2020 14:38 Спорт
У парку Горького проходить спортивний ярмарок Сьомий спортивний ярмарок «Харків - спортивна столиця» проходить сьогодні, 12 вересня, у Центральному парку культури і відпочинку ім. Горького.

Він приурочений до Дня фізичної культури і спорту.

Під час відкриття ярмарку перший заступник міського голови Ігор Терехов нагадав, що Харків давно є спортивною столицею України.

«Всьоме проходить такий ярмарок, і для нас це знакова подія. Таких ярмарків і свят немає більше в жодному місті. Щороку ми відкриваємо шкільні стадіони, у нас працюють чудові дитячо-юнацькі спортивні школи. Харків заробив стійкий імідж спортивної столиці. Наша стратегія розвитку фізкультури і спорту спрямована на те, щоб кожна дитина була фізично розвиненою, щоб батьки показували своїм прикладом, що треба бути фізично здоровим. Спорт відволікає дітей від вулиці, не дає їм потрапити у небезпечне середовище, в тому числі те, де поширюються наркотики. Ми показуємо і доводимо, що спортивним бути модно завжди!» - зазначив Ігор Терехов.

Як повідомив директор Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Олексій Чубаров, у місті дійсно чимало харків'ян стали більше займатися спортом, записувати дітей до спортивних секцій.

«Ми хочемо, щоб 35% городян активно займалися спортом. Ми створюватимемо спортивну інфраструктуру, щоб задовольнити потреби і людей, і федерацій, щоб спорт став звичним, цікавим проведенням часу, як, наприклад, відвідування кінотеатру. Похід на стадіон теж має стати певною сімейною традицією, підкріпленою філософією загальноміської спортивної сім'ї», - сказав Олексій Чубаров.

На час ярмарку організатори розділили парк на три зони:
- на центральній алеї представлені понад 40 спортивних організацій і 20 фітнес-клубів Харкова;
- у зоні єдиноборств (зліва від головної сцени) спортклуби бойових мистецтв проводять майстер-класи;
- на головній сцені проходять показові виступи.

Гості спортивної ярмарки можуть не тільки поспостерігати за виступами спортсменів, але і безпосередньо спробувати себе у різних видах спорту, випробувати силу і спритність на тренажерах.

Онлайн-трансляція спортивного свята проходить на YouTube-каналі «Kharkiv Sport City».

Друкувати
Останні новини