У приміщенні ради ветеранів Комінтернівського району завершується ремонт
28 квітня 2014 13:56
У приміщенні ради ветеранів Комінтернівського району завершується ремонт Ремонт в приміщенні, де розташовується рада Комінтернівської районної організації ветеранів (пр. Героїв Сталінграда, 181), добігає кінця.
Планується, що до середини травня там вже зможе працювати рада ветеранів. Як повідомив сьогодні, 28 квітня, голова Адміністрації Комінтернівського району Роман Веприцький, в приміщенні зроблено перепланування, замінено вікна, батареї, підлогу, стелю, прокладені нові комунікації, стіни оклеяни шпалерами, замовлені меблі, жалюзі.

«До ремонту приміщення ми підійшли комплексно: будівельники, архітектори радилися з ветеранами, разом підбирали кольорову гаму. Ми підійшли до цього не просто як до ремонту приміщення. Головне, щоб ветеранам було тут приємно і комфортно працювати. У цьому приміщенні чотири кімнати, санвузол, гардероб. Все буде відремонтовано за найсучаснішими технологіями», - підкреслив Роман Веприцький.

За його словами, в цьому приміщенні не було ремонту 27 років. Мережі були в жахливому стані. Питання стояло або про переселення ветеранської організації в районну адміністрацію, або про ремонт цього приміщення. За проханням ветеранів було прийнято рішення про реконструкцію квартири.

За словами голови Адміністрації Комінтернівського району, засобами для ремонту допомагають підприємці , депутати міської ради та громадські організації.

За словами представників районної організації ветеранів Комінтернівського району, в цьому приміщенні проходять засідання ради ветеранів, зборів районної організації, також сюди за підтримкою і для спілкування приходять ветерани району, діти війни, пенсіонери.

Роман Веприцький повідомив, що одночасно з ремонтом приміщення для ветеранської організації ремонтують і всі 10 під'їздів будинку по вул. Героїв Сталінграда, 181: будівельники ремонтують сходи, козирки, вхідні групи під'їздів, займаються благоустроєм всього двору.

Довідка. Комінтернівська районна організація ветеранів створена 27 лютого 1987 року. Організація налічує 12 тис. 196 чоловік і складається з 18 первинних організацій. До ради ветеранів входить 25 чоловік, які ведуть роботу в чотирьох напрямках: суспільно-політичному, організаційно-методичному, медико-соціальному та по роботі з молоддю.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини