У районах міста провели суботники (доповнено, оновлено)
11 квітня 2016 17:57 Екологія та світ природи
У районах міста провели суботники (доповнено, оновлено) Суботники з благоустрою дворів і зон відпочинку були організовані 9 та 10 квітня в кількох районах Харкова.

Так, у суботнику в Індустріальному районі зяли участь 240 чоловік, серед яких 12 депутатів міської та обласної рад, обрані жителями Індустріального району.

Депутати та активісти прибирали у дворах, фарбували лавки та дитячі майданчики, ремонтували козирки під'їздів. Крім того, був завезений пісок на дитячі майданчики в дев'яти мікрорайонах. Також учасники суботника облаштували майданчик для гри в волейбол на стадіоні по вул. П'ятихатській.

Всього в суботнику було задіяно 11 одиниць техніки, вивезено 48 куб. м сміття, листя і гілок, завезено 56 куб. м піску, очищено від оголошень 47 опор, відремонтовано дві вхідні групи і 14 лавок, пофарбовано 67 елементів дитячих майданчиків.

Також 9 квітня суботник пройшов у Фрунзенському районі. Об'єктами благоустрою стали безхазяйні території, зони відпочинку, двори житлових будинків. Всього в суботнику взяли участь понад 3 тис. осіб: жителі району, депутати міської ради, представники установ, підприємств, організацій.

Учасники суботника навели лад на пустирі по вул. Туркестанській, на футбольному полі біля будинків №198/3, 200/2, 202/1 по пр. Московському, на території, прилеглій до Немишлянського водосховища, в парках на бульварах Богдана Хмельницького, Юр'єва, «Зустріч», у дворах по Салтівському шосе, 256, 256а, 258, 260а, по вул. Краснодарській, 171д, 171з. 

Також весняне прибирання прибудинкових територій і дитячих майданчиків пройшло 9 і 10 квітня в приватному секторі в Комінтернівському районі. Так, суботник пройшов на розі вулиць Овражної й Байдарської, на прибудинковій території, де жителі прибирали біля своїх будинків.

Жителі вуличного комітету №4 навели лад на дитячому майданчику по пров. Решетняківському: там очистили зелену зону вздовж дитячого майданчика, зібрали сміття, пофарбували елементи майданчика і лавки.

На дитячому майданчику по пров. Орловському і вул. Орловській в суботнику взяли участь мешканці приватного сектора і робочі КП «Благоустрій». Під час суботника зібрали сміття, листя і гілки, що залишилися після спилювання дерев. Також прибирання території провели 10 квітня у приватному секторі по вул. Федорцовській. 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини