У Шевченківському районі комунальники усувають аварію на тепломагістралі
22 лютого 2018 14:22 Оперативна інформація
У Шевченківському районі комунальники усувають аварію на тепломагістралі Аварія на тепломагістралі сталася сьогодні вранці, 22 лютого, в районі Шатилівки у Шевченківському районі.

Як повідомили в прес-службі КП «Харківські теплові мережі», порив стався на тепломагістралі, яка йде від ТЕЦ-5. На даний момент на місці аварії працюють кілька бригад. Зараз комунальники відкачують воду, після чого розкриють теплотрасу і приступлять до ліквідації дефекту. Як зазначили на підприємстві, згідно з нормативами, після розтину тепломагістралі на усунення неполадки потрібно від 8 до 12 годин.

На даний момент без тепла і гарячої води залишаються понад 400 житлових будинків у Київському і Шевченківському районах.

Так, у Київському районі опалення відсутнє у 266 житлових будинках, 5 школах, 4 дитсадках і 16 медичних установах, без гарячої води залишаються 41 житловий будинок, 3 дитсадки і 3 лікарні. У Шевченківському районі без тепла - 89 житлових будинків, дитсадок, школа і 3 лікувальних установи; без гарячої води - 43 будинки, школа, дитсадок і 3 медустанови.

Друкувати
Останні новини