У школах Харкова відновили очне навчання з дотриманням всіх санітарних норм
17 листопада 2020 09:29 Освіта
У школах Харкова відновили очне навчання з дотриманням всіх санітарних норм Харківські школярі 5-11-х класів повернулися до учбових закладів після дистанційного навчання.

Навчальний процес проходить з дотриманням всіх санітарних норм і правил, затверджених Кабінетом Міністрів України. Зокрема, у гімназії № 47 Шевченківського району навчаються 700 дітей (24 класи), працюють 55 педагогів. Кожному з них вранці, при заході в учбовий заклад, обов'язково міряють температуру безконтакними термометрами. Вчителі проводять уроки в захисних масках, дітям під час учбового процесу дозволено їх знімати, але лише до перерви.

Як повідомила директор гімназії №47 Ніна Клименко, якщо раніше працювала кабінетна система, то зараз за кожним класом закріплена власна навчальна аудиторія.

«Увесь навчальний день вони займаються в одній аудиторії. На перерві, як тільки закінчуються заняття, виходять до коридору, і приміщення провітрюється. 15 хвилин триває перерва, 15 хвилин проходить провітрювання», - повідомила Ніна Клименко.

Після перерви технічний персонал закладу освіти проводить ретельну санітарну обробку всіх приміщень дезинфікуючими засобами та протирає поверхні. У кожному класі є санітайзери та місця для утилізації використаних захисних масок. Вчителі спостерігають за кожною дитиною в класі.

Нагадаємо, що Кабінет Міністрів України запровадив обмеження «помаранчевої зони» по всій країні. Тим самим було відновлено традиційний, очний освітній процес у 5-11-х класах всіх шкіл.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини