У Слобідському районі на прохання батьків виконають ремонт у низці шкіл і дитячих садків
24 вересня 2020 19:53 Освіта
У Слобідському районі на прохання батьків виконають ремонт у низці шкіл і дитячих садків Зустріч першого заступника міського голови Ігоря Терехова та керівників сфери освіти з батьками дошкільнят та школярів Слобідського району пройшла сьогодні, 24 вересня, у Харківській гімназії №95.

За підсумками зустрічі в плани внесли заміну старих вікон у школах №68 і 91, дитячих садках №300, 338 та в клубі за місцем проживання «Дозвілля». У дитячому садку №362 встановлять нові павільйони, а наступного року планують відкрити нову групу.

Також частина звернень стосувалася ремонту внутрішньоквартальних доріг - на під'їзді до школи №82, на території дитячого садка №335, шкіл №60, 77 та гімназії №83. Також батьки попросили зробити пішохідний перехід біля школи №95 для безпеки дітей.

Ігор Терехов зазначив, що про ці проблеми знають, і побажання батьків будуть враховані.

«Магістралі за ці роки ми «підтягнули». Зараз реконструюємо Комунальний шляхопровід, Московський проспект. У центрі міста відкриваються сади, парки. А з наступного року зконцентруємо увагу на ремонті внутрішньоквартальних доріг у мікрорайонах, куди спрямуємо головні зусилля», - повідомив перший віце-мер.

Батьки учнів школи №114 висловили стурбованість тим, що в аптеці по сусідству продають наркотичні речовини. Ігор Терехов підкреслив, що передасть їхні звернення до правоохоронних органів. За його словами, міська влада, в силу своєї компетенції, активно бореться з цією проблемою - працює спеціальна програма «Чисте місто», підключені громадські організації, створена онлайн-карта реклами наркотиків і постійно прибирають оголошення про продаж.

«Знову виникло питання про поширення наркотичних речовин. Це дуже хвилює нас і батьків, і разом з правоохоронними органами ми зобов'язані вирішити цю проблему», - підкреслив Ігор Терехов.

Батьки учнів школи №60 та ліцею №173 звернулися з проханням реконструювати стадіони навчальних закладів, батьки дитячого садка №34 - придбати спеціальні тренажери в установу, а представники ДЮСШ №6 - встановити освітлення на території школи.

«Всі хочуть, щоб їхні діти росли здоровими. З ініціативи Харківського міського голови Геннадія Кернеса працює програма розвитку шкільних стадіонів. Було багато зроблено в останні роки, і ця робота триває. Будемо будувати нові стадіони в школах і спортивні майданчики у дитячих садках», - запевнив перший віце-мер.

Частина питань стосувалася ремонту мереж та благоустрою території біля житлових будинків. Так, батьки звернулися з проханням відремонтувати під'їзди у будинках по пр. Героїв Сталінграда, 148, Садовому проїзду, 11-а, вхідну групу в будинку на вул. Плеханівській, 145 та в інших будинках.

«Зустрічі з батьківськими комітетами стали традиційними. Вони дуже важливі, щоб при формуванні бюджету на наступний рік ми розуміли проблеми, які існують. Завдання, які поставили перед нами батьки, будуть частково вирішені цього року, виходячи з наших можливостей, і обов'язково будуть виконані наступного року», - підбив підсумки зустрічі Ігор Терехов.

Нагадаємо, що вчора така ж зустріч з батьками пройшла у Московському районі.

Друкувати
Останні новини