У Слобідському районі пройшов суботник
01 листопада 2017 16:07 Екологія та світ природи
У Слобідському районі пройшов суботник 1 листопада у Слобідському районі привели до ладу територію уздовж основних магістралей, парків і скверів.

У прибиранні взяли участь близько 1500 осіб - працівники промислових, транспортних і комунальних підприємств району, співробітники терцентру соціального обслуговування населення, бібліотек, управління освіти та адміністрації району, учні коледжів, технічних училищ та Дитячо-юнацької спортшколи №6, школярі, курсанти Харківського національного університету внутрішніх справ, жителі району.

Сміття і опале листя прибрали на Московському проспекті, проспектах Героїв Сталінграда, Гагаріна, Льва Ландау, Петра Григоренка, на Жасминовому бульварі, на вулицях Плеханівській, Харківських Дивізій, Державінській, Ньютона, у Варламівському та Велозаводському скверах.

Також навели лад біля торгових центрів, на територіях індивідуальної забудови і безгоспних територіях.

Під час суботника вирубали поросль чагарників, прибрали опале листя, каміння і викидне сміття, уздовж магістралей пофарбували огорожі. Всього було вивезено понад 140 куб. м опалого листя та сміття.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини