В Індустріальному районі створили новий сквер
17 вересня 2020 19:49 ЖКГ
В Індустріальному районі створили новий сквер Тематичний сквер відкрили сьогодні, 17 вересня, у районі будинку по вул. Біблика, 2-а.

Як повідомив директор Департаменту житлового господарства Роман Нехорошков, біля будинку була велика територія, яку вирішили привести до ладу. Роботи були розпочаті торік. Спочатку комунальники встановили ігровий майданчик на прохання жителів, а потім почали будівництво міні-парку. Цього літа зробили нові алеї, одну з яких виклали тротуарною плиткою, розбили клумби і встановили нові лавки. А на деревах повісили світлодіодні фігури, щоб увечері була затишна атмосфера.

Роман Нехорошков зазначив, що оскільки в Індустріальному районі склалася традиція створювати тематичні локації, сквер на вул. Біблика вирішили присвятити культурі стародавніх скіфів.

«Зараз активно обговорюється повернення скіфського золота в Україну, тому народилася така ідея. Ухвалили рішення встановити кам'яні композиції з зображенням скіфських орнаментів, а коли подивилися на колекцію скіфського золота - вирішили вирізати декоративні елементи з металу і зобразити тигра, лева та інших тварин. Скіфи часто зображували тваринний і рослинний світ, тому ми ще зробили тематичний рокарій», - розповів Роман Нехорошков. За його словами, наприкінці жовтня у сквері планується встановити ще кілька кам'яних тематичних скульптур.

Роман Нехорошков зазначив, що загалом у місті є понад 3 тис. дворів, де потрібно створити місця для відпочинку, спорту та ігор. Тому комунальники планомірно ремонтують і приводять до ладу прибудинкові території.  

На відкритті скверу працівникам комунальних підприємств «Харківблагоустрій», «Жилкомсервіс» і «Харківжитлобуд», які взяли участь у створенні цього скверу та інших місць відпочинку, вручили грамоти Департаменту житлового господарства та Адміністрації Індустріального району.

Голова райадміністрації Ольга Вельможна подякувала комунальним службам за важливу для кожного мешканця міста роботу.

«Спасибі вам від імені Харківського міського голови Геннадія Кернеса і всіх харків'ян за те, що своїми руками створюєте таку красу. Хотілося б попросити жителів зберігати все, що створюється, а ми продовжимо робити наше місто і район ще гарнішими і комфортнішими», - підкреслила Ольга Вельможна.

Зазначимо, цього року в Індустріальному районі також відремонтували 262 вхідні групи у 130 будинках, замінили 16 купе-ліфтів, виконали ремонт покрівлі в 117 житлових будинках, відремонтували 43 внутрішньоквартальні дороги, оновили 32 об'єкти вулично-дорожньої мережі, встановили 14 дитячих і 6 спортивних майданчиків для занять воркаутом.

Крім того, в Індустріальному районі було відкрито pet-friendly двір «Кіт і пес», де для мешканців мікрорайону проводить заходи Центр поводження з тваринами, а незабаром планується добудувати ще один сквер, присвячений стоматології. 

Друкувати
Останні новини